Reklama

Portal Zdrowieiwypoczynek.com.pl jest serwisem internetowym, którego głównym zadaniem jest propagowanie wiedzy z zakresu m.in. zdrowia, mody, urody i technologii oraz prezentującym liczne inspiracje na wypoczynek i regenerację.


Jeżeli masz więcej artykułów to napisz. Damy Ci lepszą cenę!

Ty przesyłasz treści, my publikujemy! 
Nie zakładamy kont użytkownikom!

Pragniemy dać szansę zaprezentowania się szerszej grupie naszych Użytkowników dlatego jeśli chcesz zamieścić własną reklamę lub inną treść na naszym portalu to jak najbardziej istnieje taka możliwość.

Oferujemy wiele ciekawych możliwości, wystarczy tylko wybrać tą, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Proponujemy między innymi:

  • banner reklamowy,
  • reklama graficzna, pojawiająca się pomiędzy tekstem na stronie,
  • logo umieszczone z boku lub na dole strony,
  • artykuł sponsorowany na ustaloną wcześniej ilość znaków,
  • banner boczny.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat reklamy w naszym serwisie albo masz własny pomysł na zaprezentowanie się naszym Użytkownikom skontaktuj się z nami pisząc na adres: kontakt@zdrowieiwypoczynek.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w dole strony.

Wystawiamy faktury VAT.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości. Serdecznie zapraszamy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości

Zgody

Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych osobowych jest firma Coweb z siedzibą w Sosnowcu, przy ul. Baczyńskiego 33c, 41-203 Sosnowiec. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, żądania ich usunięcia, aktualizowania oraz ich poprawiania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych ma charakter dobrowolny.