Kontakt

Kontakt

Chcesz zamieścić własną reklamę? A może chcesz opublikować na naszym portalu własny artykuł? Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem w którym znajdziesz szczegółowe informacje o tym jakie artykuły publikujemy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat reklamy w naszym serwisie albo masz własny pomysł na zaprezentowanie się naszym Użytkownikom skontaktuj się z nami pisząc na adres: kontakt@zdrowieiwypoczynek.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w dole strony.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości. Serdecznie zapraszamy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości

Zgody

Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych osobowych jest firma Coweb z siedzibą w Sosnowcu, przy ul. Baczyńskiego 33c, 41-203 Sosnowiec. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, żądania ich usunięcia, aktualizowania oraz ich poprawiania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych ma charakter dobrowolny.