Empik reaguje na koronawirusa. Empik Premium za darmo na 60 dni.

Nie chcesz wychodzić z domu w obawie przed koronawirusem, ale nie chcesz rezygnować z zakupu nowych książek? Wychodząc naprzeciw apelom rządu o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Empik przygotował dla swoich klientów nie lada prezent – dostęp do Empik Premium za darmo przez 60 dni.

Empik reaguje na koronawirusa. Empik Premium za darmo przez 60 dni.

Na czym polega promocja?

Od poniedziałku (16 marca) aż do 14 kwietnia trwa bowiem w Empik.com promocja o nazwie „Empik Premium przez 60 dni GRATIS”. Jak sama nazwa wskazuje, każdy uczestnik promocji, może uzyskać 60 dni usługi Empik Premium bez opłat. Obejmuje on dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go.

Jednak największe wrażenie na klientach robi fakt, że w ramach promocji mogą liczyć na bezpieczną dostawę zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł. Darmowa dostawa dotyczy przesyłek powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium dostępnych na platformie Empik.com.

Dodatkowo, sieć przewiduje specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com – jednym słowem, wszystko to co umili nam nieco czas spędzony podczas domowej kwarantanny.

Darmowa dostawa i zniżki mogą spowodować, że część użytkowników skusi się na zakupy. Na tym na pewno bardzo zależy gigantowi, który na skutek prawdopodobnego spadku liczby kupujących oraz zamknięcia galerii handlowych szuka nowych sposobów dotarcia do klientów. W tym czasie Empik organizuje również autorskie spotkania online. Sieć zapowiada, że „to dopiero początek serii tego typu wydarzeń”. Oczywiście będziemy Was informować o najlepszych ofertach.

Jak uzyskać bezpłatny dostęp do Empik Premium na 2 miesiące?

Aby otrzymać bezpłatny dostęp do Empik Premium na 60 dni należy na stronie https://www.empik.com/czas-w-domu podać swój adres email. Następnie, w ciągu kilku minut na podany adres zostanie wysłana wiadomość z darmowym kodem. Od wydania kodu mamy 30 dni na jego użycie. Otrzymany kod należy wprowadzić na stronie https://www.empik.com/premium/kupon oraz należy zalogować się lub zarejestrować do Mój Empik.

W okresie darmowego okresu usługi nie są naliczane żadne opłaty i nie musimy podawać numeru swojej karty. W każdej chwili możemy zrezygnować z subskrypcji usługi zaś po upływie 60 dni od aktywacji usługa sama wygasa. Jeśli chcemy przedłużyć dostęp do Empik Premium, wystarczy że podepniemy swoją kartę, która pozwoli na wydłużenie usługi o kolejne miesiące.

Jeśli natomiast posiadamy już Empik Premium to również możemy liczyć na 60 dni za darmo – takim osobom Empik przedłuża abonament o kolejne 6 dni bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak pobrać darmowe e-booki i audiobooki?

Jeśli mamy już włączoną usługę Empik Premium to możemy pobrać darmowe e-booki i audiobooki. W tym celu należy pobrać aplikację Empik Go z App Store lub Google Play. W dolnym pasku menu wybieramy ikonę „Konto” i logujemy się do konta Empik.com. Tytuły objęte abonamentem znajdziemy na stronie głównej w sekcji „Dostępne w Empik Premium”.

Więcej informacji o promocji znajdziemy na stronie https://www.empik.com/czas-w-domu


Sprawdź również: Siemię lniane – zalety, właściwości, zastosowanie, przepisy

Siemię lniane - zalety, właściwości, zastosowanie, przepisy

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.