Od 1 lipca z biletem Kolei Śląskich taniej do Muzeum Śląskiego

Koleje Śląskie we współpracy z Muzeum Śląskim przygotowały z okazji wakacji miłą niespodziankę dla swoich klientów. Od 1 lipca do 30 września 2017 bilety do Muzeum Śląskiego będą dostępne w promocyjnych cenach. Każdy kto posiada ważny bilet na pociąg Kolei Śląskich może liczyć na 20-procentową zniżkę na wstęp do muzeum.

kolej na muzeum katowice

Na wakacje taniej do Muzeum Śląskiego

Wakacje ruszyły! Z tej okazji Koleje Śląskie i Muzeum Śląskie przygotowały dla nas małą niespodziankę. W ramach akcji „Kolej na Muzeum” każdy pasażer Kolei Śląskich, posiadający ważny bilet kolejowy na trasie przejazdu od/do lub przez stację Katowice, uprawniony jest do otrzymania 20% zniżki na każdy wybrany przez siebie bilet wstępu do Muzeum Śląskiego. Ważny, czyli jaki?

Co kupię taniej mając bilet Kolei Śląskich?

Akcja „Kolej na Muzeum” dotyczy jedynie zakupu biletów wstępu na wystawy prezentowane w Muzeum Śląskim, nie dotyczy innych usług z oferty Muzeum Śląskiego, w tym: zajęć, warsztatów, koncertów i innych wydarzeń biletowanych bądź odpłatnych. Informacje o aktualnych wystawach w Muzeum Śląskim można znaleźć na stronie muzeum w zakładce wystawy.

W przypadku wystawy „Na tropie Tomka”, ze względu na limitowaną ilość wejść na wystawę w danym przedziale czasowym, Muzeum Śląskie zastrzega konieczność wcześniejszego sprawdzenia dostępności w wybranym przez siebie terminie lub konieczność wcześniejszego zakupu biletów on-line na wybrany przez siebie termin.

Zakup biletu online

W przypadku zakupu biletu on-line należy okazać oba ważne bilety (kolejowy i wstępu do Muzeum Śląskiego) pracownikowi Muzeum przy wejściu na teren wystaw Muzeum Śląskiego w dniu zwiedzania. Bilet do Muzeum Śląskiego kupisz online na stronie muzeum w zakładce bilety.

Czas trwania akcji

Akcja „Kolej na Muzeum” trwa od 1.07.2017 do 30.09.2017 roku.

Jak dojechać do Muzeum Śląskiego

Muzeum Śląskie mieści się w dwóch siedzibach. Oddziały Muzeum Śląskiego znajdziemy na terenie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice (ul. Dobrowolskiego 1), gdzie z innymi instytucjami współtworzy Strefę Kultury, oraz w samym centrum miasta, tuż przy katowickim rynku (al. W. Korfantego 3).

Strefa Kultury MŚ przy ul. Dobrowolskiego1. Źródło: muzeumslaskie.pl \ fot. Sonia Szeląg

Dojazd do Dobrowolskiego 1

Obok Muzeum Śląskiego przebiega Drogowa Trasa Średnicowa. Na terenie Strefy Kultury znajduje się przestronny parking naziemny (pomiędzy Muzeum Śląskim a Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia). Do użytku gości przeznaczony jest również parking podziemny, na który można wjechać od ul. T. Dobrowolskiego (przedłużenie ul. J. Dudy-Gracza).

Więcej informacji znajdziesz w „Kolej na Muzeum” – regulamin akcji

Źródło: kolejeslaskie.com (szczegóły znajdziesz tutaj)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.